کد آهنگ

تدفین پیکر 6 تن از جانباختگان فاجعه منا در گلستان شهدای اصفهان + اسامی - بسیجیان ،جهادگران و نظامیان دریادل ایران اسلامی
X
تبلیغات
زولا

بسیجیان ،جهادگران و نظامیان دریادل ایران اسلامی

بر اساس آیات قران و احادیث و در راستای اطاعت از رهبری و نشر فرهنگ ایثار و شهادت و فرهنگ بسیجی و جهادی و ارزش های دفاع مقدس

سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان از تدفین پیکرهای شش تن از جانباختگان فاجعه منا در گلستان شهدای اصفهان خبر داد.


تدفین پیکر 6 تن از جانباختگان فاجعه منا در گلستان شهدای اصفهان + اسامی


عبدالله کریمی در گفت‌وگو اختصاصی با خبرنگار ایمنا گفت: براساس هماهنگی‌های صورت گرفته، پیکرهای شش تن از جانباختگان فاجعه منا برای تدفین به گلستان شهدای اصفهان منتقل خواهد شد.


وی تصریح کرد: حجاج مرحوم «حبیب الله چنگیزی»، «ابراهیم هادی»، «محمدعلی کریمی آغچه»، «حسن اسحاقی ریزی»، «علیرضا بهادری» و «مرتضی شاپوری» جانباختگانی هستند که پیکر آنها در گلستان شهدای اصفهان دفن خواهد شد.

به گفته سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان، «علیرضا بهادری» و «مرتضی شاپوری» حجاج جانباخته‌ای هستند که با کاروان‌های شهرضا عازم تمتع شدند اما به دلیل این‌که اصفهانی بوده‌اند، ترتیب دفن آنها در گلستان شهدا داده شده است.


کریمی با اعلام آمادگی شهرستان‌ها برای تدفین پیکر مطهر باقی جانباختگان اصفهانی، اظهار داشت: به تمامی روسای بنیاد در شهرستان‌های استان اصفهان، دستور آماده‌سازی قبور برای تدفین پیکر 20 جانباخته دیگر در گلستان‌های شهدای شهرستان‌ها داده شده است.


وی اعلام کرد: جزییات مربوط به زمان برگزاری مراسم استقبال از پیکرهای جانباختگان اصفهانی در فاجعه منا، و همچنین تشییع و تدفین آنها متعاقبا و از طریق نهادهای مربوطه اعلام می‌شود.


گفتنی است براساس آمار اعلام شده، 10 تن از جانباختگان از شهرضا، 2 تن از جانباختگان از خوانسار، یک تن از جانباختگان از بویین میاندشت، یک تن از جانباختگان از داران، یک تن از جانباختگان از گرگاب، یک تن از جانباختگان از مبارکه، دو تن از جانباختگان از فلاورجان، یک نفر از جانباختگان از نجف آباد، یک نفر از جانباختگان از درچه و 6 تن از جانباختگان از اصفهان می‌باشند.


یکشنبه 12 مهر 1394   00:22   علیرضا هوشمند -خادم ایثارگران   |  نظرات (1)

 

THEME by : onway.ir

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.