کد آهنگ

نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل امروز ضروری است - بسیجیان ،جهادگران و نظامیان دریادل ایران اسلامی
X
تبلیغات
زولا

بسیجیان ،جهادگران و نظامیان دریادل ایران اسلامی

بر اساس آیات قران و احادیث و در راستای اطاعت از رهبری و نشر فرهنگ ایثار و شهادت و فرهنگ بسیجی و جهادی و ارزش های دفاع مقدس

نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل امروز ضروری است


نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل امروز ضروری است


رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ساوجبلاغ گفت: نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل امروز ضروری است.


خلیل رجبی ظهر امروز در دیدار با تعدادی از جانبازان، رزمندگان و خانواده معظم شهدای 8 سال دفاع مقدس اظهار داشت: در دوران هشت سال دفاع مقدس جوانان و نوجوانان بسیاری برای دفاع از این سرزمین و آرمان‌هایش به جبهه‌ها رفته و با دشمن به نبرد پرداختند.


وی افزود: در آن زمان رزمندگان با توکل به خدا و ولایتمداری موفق شدند دشمن را در بسیاری از عملیات‌ها شکست دهند و پیروز میدان باشند. این مسئول شجاعت و ولایتمداری را مهمترین خصیصه رزمندگان اعلام کرد و افزود: امروز نیز باید این مهم به نسل امروز انتقال داده شود. رجبی آشنا و مأنوس شدن نسل امروز با آرمان‌های رزمندگان اسلام را مهم ارزیابی کرد و گفت: باید تلاش کنیم تا فرهنگ ایثار و شهادت را بیش از پیش در بین نوجوانان و جوانان امروز انتقال دهیم.


در ادامه این دیدار فرماندار شهرستان ساوجبلاغ نیز طی سخنانی گفت: جانبازان الگویی بی‌بدیل در ترویج و اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت هستند. ابوالقاسم پالیزگیر افزود: فرهنگ ایثار و شهادت خنثی‌کننده توطئه‌های فرهنگی دشمنان نظام است و امروز هم باید این فرهنگ را به نسل نوجوان و جوان انتقال داد. وی ادامه داد: ایثار و جانفشانی شهدا و جانبازان جاودان خواهد ماند چرا که آرامش امروز مردم ایران اسلامی در سایه خون شهدا و ایثار جانبازان محقق شده است. فرماندار ساوجبلاغ امنیت، اقتدار و سربلندی جمهوری اسلامی ایران را مدیون خون پاک شهدا و رشادت و ایثارگری رزمندگان و جانبازان دانست و تاکید کرد: همه ما باید در حفظ و حراست از آرمان‌های انقلاب اسلامی و پاسداری از میراث بزرگ امام و شهدا اهتمام داشته باشیم.

پنج‌شنبه 26 شهریور 1394   18:32   علیرضا هوشمند -خادم ایثارگران   |  نظرات (1)

 

THEME by : onway.ir

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.