کد آهنگ

آخرین خبر از امور درمان و بیمه تکمیلی ایثارگران - بسیجیان ،جهادگران و نظامیان دریادل ایران اسلامی
X
تبلیغات
زولا

بسیجیان ،جهادگران و نظامیان دریادل ایران اسلامی

بر اساس آیات قران و احادیث و در راستای اطاعت از رهبری و نشر فرهنگ ایثار و شهادت و فرهنگ بسیجی و جهادی و ارزش های دفاع مقدس


آخرین خبر از امور درمان و بیمه تکمیلی ایثارگران
آخرین خبر از امور درمان و بیمه تکمیلی ایثارگران

با ابلاغیه ای از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، انتخاب اموردرمان وبیمه تکمیلی خانواده ایثارگران به خود آنان واگذار شد. براساس این نامه ایثارگران به اختیارخود، می توانند نوع بیمه تکمیلی و اموردرمانی را از بنیاد یادستگاه های اجرایی دریافت نمایند.
فاش نیوز - با ابلاغیه ای از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، انتخاب اموردرمان وبیمه تکمیلی خانواده ایثارگران به خود آنان واگذار شد. براساس این نامه ایثارگران به اختیارخود، می توانند نوع بیمه تکمیلی و اموردرمانی را از بنیاد یادستگاه های اجرایی دریافت نمایند.

متن نامه بشرح ذیل است :

حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای شهیدی

معاون محترم رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران

با سلام و احترام

 پیرو جلسه مورخ 94/6/8 که در راستای اجرای ماده 49 قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت(2) در خصوص حل و فصل امور درمانی و بیمه تکمیلی درمان ایثارگران و افراد تحت تکفل ایشان تشکیل شد تفاهم گردید شاغلین دستگاه های اجرایی و بازنشستگان مشمول صندوق های بازنشستگی به استثناء مشمولین سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح به اختیار می توانند خدمات بیمه تکمیلی درمان خود را از دستگاه اجرایی مربوطه صندوق های ذیربط و یا از طریق بنیاد شهید و امور ایثارگران دریافت دارند.

ضروری است آن بنیاد حداکثر تا پایان مهرماه سال جاری لیست افراد تحت پوشش بیمه تکمیلی درمان مربوطه را به تفکیک اصلی-تبعی، شاغل و بازنشسته به این سازمان ارسال نمایید تا متناسب با آمار افراد واجد شرایط نسبت به تامین اعتبار مورد نیاز اقدام گردد.

با احترام
محمدباقر نوبخت
کد خبرنگار : 17

چهارشنبه 18 شهریور 1394   19:35   علیرضا هوشمند -خادم ایثارگران   |  نظرات (1)

 

THEME by : onway.ir

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.