کد آهنگ

جانبازی در انتظار دارو در بیمارستان! - بسیجیان ،جهادگران و نظامیان دریادل ایران اسلامی

بسیجیان ،جهادگران و نظامیان دریادل ایران اسلامی

بر اساس آیات قران و احادیث و در راستای اطاعت از رهبری و نشر فرهنگ ایثار و شهادت و فرهنگ بسیجی و جهادی و ارزش های دفاع مقدس

جانبازی در انتظار دارو در بیمارستان!


جانباز «اکبر خانی» جانباز اعصاب و روانی است که چند روز است در بیمارستان مهر بستری است و این روزها از برخورد ناشایست بنیاد شهید در خدمات رسانی درمانی گلایه می کند.


جانباز «اکبر خانی» جانباز اعصاب و روانی است که چند روز است در بیمارستان مهر بستری است و این روزها از برخورد ناشایست بنیاد شهید در خدمات رسانی درمانی گلایه می کند.

این جانباز دفاع مقدس در گفت و گو با شهدای ایران اظهار داشت: چند روزی است که به دلیل مشکلات درمانی ام مجبور به بستری شدن در بیمارستان مهر شده ام و دکتر متخصص این بیمارستان داروهایی برای من تجویز کرده است که هزینه آن تقریباً 500 هزار تومان می شود اما داروخانه های بنیاد شهید زیر بار این داروها نمی روند در حالی که هیچ کدام از داروها خارجی نیست و داروخانه ها همچنان به دلیل مشکل قطع بیمه های جانبازان از خدمت رسانی کوتاهی می کنند.

وی ادامه داد: همسرم چند روز است به بنیاد شهید منطقه 10 و 11 مراجعه می کند و آنها هم هر روز آدرس یک داروخانه را به او می دهند اما تا امروز موفق به گرفتن دارو با بیمه نشده ایم و من هم پول پرداخت داروها را ندارم. بنیاد شهید می گوید: می توانید خودتان با هزینه شخصی داروها را تهیه کنید و بعد از آن به بنیاد درخواست بدهید تا پول دارو را پرداخت کند  چون در حال حاضر بودجه ندارد!
 

جانبازی در انتظار دارو در بیمارستان! +عکس


این جانباز که هم اکنون تصمیم به قرض گرفتن از دوستان و پرداخت هزینه های دارویی خود گرفته است گفت: مسئولان در رسانه ملی حرف خلاف واقع می گویند و مدعی می شوند که به جانبازان خدمت می کنند در حالی که حرمت جانباز و خانواده شهید را زیر سوال می برند.

جانباز خانی خاطر نشان کرد: سوال من این است که اگر بنیاد شهید برای پرداخت هزینه درمانی جانبازانش بودجه ندارد، پس چطور برای دکوراسیون اتاق های مسئولان بنیاد شهید هزینه های هنگفت صورت می گیرد؟!

این جانباز با گلایه اظهار داشت: باید بازرسان به همراه جانبازان به ادارات بنیاد شهید بیایند و ببینند که نحوه کارکرد پرسنل چگونه است؟! و همیشه مشغول حرف زدن و چای خوردن هستند و اگر جانبازی کاری داشته باشد مجبور است به اتاق های مختلف برود تا مسئول مربوطه را پیدا کند. اگر هم بخواهیم با ریاست بنیاد دیدار داشته باشیم که بدون شک مسئولان دفتر ایشان می گویند: «در جلسه هستند!»

جانباز خانی ادامه داد: دل جانبازان خون است و ما خسته شده ایم از این همه تبلیغات که به اسم ما انجام می دهند و مردم فکر می کنند ما هیچ مشکلی نداریم در حالی که برای تهیه یک دارو که من نخواستم بلکه دکتر تجویز کرده است باید این همه مصیبت تحمل کنم!

جانباز خانی هم اکنون در بیمارستان مهر بستری است.


منبع : شهدای ایران

یکشنبه 5 مهر 1394   07:39   علیرضا هوشمند -خادم ایثارگران   |  نظرات (2)

 

THEME by : onway.ir

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.