کد آهنگ

برادر و خواهر ارزشمند و گرامی : (این جنگ یک گنج است ، آیا خواهیم توانست آن را استخراج کنیم ؟ - بسیجیان ،جهادگران و نظامیان دریادل ایران اسلامی

بسیجیان ،جهادگران و نظامیان دریادل ایران اسلامی

بر اساس آیات قران و احادیث و در راستای اطاعت از رهبری و نشر فرهنگ ایثار و شهادت و فرهنگ بسیجی و جهادی و ارزش های دفاع مقدس


این جنگ یک گنج است ، آیا  خواهیم توانست آن را استخراج کنیم ؟


حماسه ای که در دفاع مقدس بوجود امد ، انگیزه ای که پشت سر این حماسه وجود داشت ، ریز حوادثی که در این مدت اتفاق افتاد اینها چیز هایی نست که ظرف ده سال و پانزده سال و بیست سال تمام شود .

امانتدار ها شما هستید باید این امانت را حفظ کنید ، باید منتقل کنید .( رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای مد ظله العالی ) 


یکی از بزرگترین دستوردهای دوران دفاع مقدس پرورش ستارگانی درخشان بوده که هر کدام از آنان همچون چراغی فروزان راهنمای نسلها ی بعدی گردیدند .


ضرورت تقویت و کاربردی کردن غنای فرهنگی آثار و ارزشهای دفاع مقدس و فرهنگ و ایمان و عمل شهدا برای نسل حاضر و اینده بسیار محسوس است .


در اینجا سخن حکیمانه امام راحل (ره) که فرمودند : ( شهدا شمع محفل بشریتند )مبین ان مطلب است . امید است با نصب العین قرا دادن رهنمودات و فرامین بزرگان این طریق و با بهره گیری از این دستاوردها بتوانیم در راه احیا ء ارزش های غنی و گرانقدر دوران دفاع مقدس  و در سایه  پاسداری از خون شهداء عزیز و گرنقدر قدمی برداریم .


 به امید اینکه خداوند سبحان و منان ما را در قافله نورانی شهدا ء قرا ردهد. ( آمین یا رب العالمین و التماس دعای فرج)


چهارشنبه 1 مهر 1394   19:57   علیرضا هوشمند -خادم ایثارگران   |  نظرات (5)

 

THEME by : onway.ir

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.