کد آهنگ

الهــی نامــه شــهـدا (1) - بسیجیان ،جهادگران و نظامیان دریادل ایران اسلامی
X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

بسیجیان ،جهادگران و نظامیان دریادل ایران اسلامی

بر اساس آیات قران و احادیث و در راستای اطاعت از رهبری و نشر فرهنگ ایثار و شهادت و فرهنگ بسیجی و جهادی و ارزش های دفاع مقدس

نتیجه تصویری برای لاله متحرکالهــی نامــه شــهـدا

خدایا پرواز را به ما بیاموز تا مرغ دست آموز نشویم و از نور خویش آتش در ما بیفروز تا در سرمای بی‌خبری نمانیم. خون شهیدان را در تن ما جاری گردان تا به ماندن خو نکنیم و دست آن شهیدان را بر پیکرمان آویز تا مشت خونینشان را برافراشته داریم. خدایا چشمی عطا کن تا برای تو بگرید، دستی عطا کن تا دامانی جز تو نگیرد، پایی عطا کن که جز راه تو نرود و جانی عطا کن  که برای تو برود.

*شهید معلم مهدی رجب بیگی؛ متولد سال 1336

1.gif1.gif1.gif
بگذارید بند بندم از هم بگسلد، هستیم در آتش درد بسوزد و خاکسترم به باد سپرده شود، باز هم صبر می‌کنم و خدای بزرگ خود را عاشقانه می‌پرستم. آرزو داشتم که شمع باشم، سر تا پا بسوزم و ظلمت را مجبور به فرار کنم. به کفر و طمع اجازه ندهم بر دنیا تسلط یابد.شهید دکتر مصطفی چمران متولد سال 1311محل تولد تهران محل شهادت دهلاویه سال‌1360  خدایا اگر می‌دانی که عاشقت شده‌ام، مرا به سوی خود فراخوان والا مرا رشد بده و توفیق تکامل الی‌الله نصیبم کن تا لایق شهادت گردم.
*شهید مجتبی رسول زاده، محل تولد تهران، مکان شهادت خرمشهر به سال 1361
1.gif1.gif1.gif
 من هیچ‌شاخه سبزی ندارم تا با خود به سرای دیگر ببرم، اما امید دارم که این شاخه‌های خشک شده در این لحظات پرثمر و پرنعمت جان بگیرند و سبز شوند.
*شهید مجید پورکرمان محل تولد تهران، محل شهادت خرمشهر به سال 1361
1.gif1.gif1.gif
خدایا کمکم کن تا پایم نلرزد و هدایت کن گلوله‌های آتشین مرا تا بر سینه دشمنانت فرود آیند و هنگامی که صلاح تو در آن بود که جان ناقابل این حقیر تقدیم گردد، مهدی (عج) را بر بالینم فرست که سخت محتاج اهل بیت هستم. خداوندا درد تیر و ترکش و خمپاره را تحمل خواهم کرد، اما اندوه خمینی را هرگز.
*شهید حسن رئوفی فریمانی، متولد سال 1344 در تهران، محل شهادت پنجوین به سال 1362
1.gif1.gif1.gif
ای خدا، این دلم، جانم، روحم فقط تو را می‌خواهد. دیگر طاقت ماندن در میان دنیا و دنیائیان را ندارد و می‌خواهد از وادی پر از گناه و وادی ساده کوچ کند و در وادی عشق و صفای روحانی فرود آید. ای انسان‌ها روح را الهی کنید، از مسیر دنیا طلبی خارج و در مسیر رضای خدا وارد شوید و رضای خدا بطلبید.
*شهید حسین یحیایی محل تولد تهران به سال 1344، محل شهادت شلمچه به سال 1365 
1.gif1.gif1.gif
خداوندا، مرغ ناچیز و محبوس در قفس، چشم به تو دوخته و با لرزاندن بال‌های ظریفش آماده حرکت به سوی توست. اما نه برای اینکه از قفس تن پرواز کند و در جهان پهناور هستی بال و پر بگشاید، نه زیرا زمین و آسمان با آن همه پهناوری، جز قفس بزرگتری برای این پرنده شیدا نیست. او می‌خواهد آغوش بارگاه بی‌نهایت را باز کنی و او را به سوی خود بخوانی
*شهید سعید هدی محل تولد مراغه، محل شهادت شلمچه به سال 1365 
1.gif1.gif1.gif
خدایا، دل دردمندم شوق آزادی دارد تا از این غربتکده سیاه، تا از این زندان عاشقان وصالت، ندای خود را به وادی عدم بکشاند و فقط با خدای خود به وحدت برسد.
*شهید علی حسینی آقایی محل تولد تهران به سال 1341، به محل شهادت سومار 1361
نتیجه تصویری برای لاله متحرکنتیجه تصویری برای لاله متحرکنتیجه تصویری برای لاله متحرکنتیجه تصویری برای لاله متحرکنتیجه تصویری برای لاله متحرک

نثـار روح مطـهـر امـام خمیـنی رحمـة الله و شـهـدای والامقـام و درگـذشـتگان فـاتحـه ای ختـم نمـاییم.
اللـهم صـل علـی محمـد و آل محمـد و عجـل فرجـهـم . بسـم الله الـرحـمـن الـرحـیـم ......

پنج‌شنبه 5 شهریور 1394   20:49   علیرضا هوشمند -خادم ایثارگران   |  نظرات (5)

 

THEME by : onway.ir

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.